Skandinaviški baldai, modernus stilius , įdomūs baldai, interjero detalės, šviestuvai.Scanline.lt
Susisiekite su mumis: +370 618 31578
 

Atraskime kilimą iš naujo

Ar galima iš naujo išrasti dviratį? Dėl šio klausimo dar nesame tikri, tačiau net neabejojame, kad interjero pasaulyje puikiai žinomas vardas Gan, iš naujo išrado kilimą. Paslaptis paprasta – daugybė talentingų ir pasaulyje pripažintų dizainerių bei geriausi Indijos kilimų amatininkai ir meistrai. Taip buvo sukurtos abejingų nepaliekančios Gan interjero kolekcijos, kurias pasitelkus galima bet kokiai erdvei suteikti naują gyvenimą. Šį kartą pristatysime penkias įsimintiniausias Gan kolekcijas.

Didžiausia ir turbūt maloniausia naujiena yra Garden Layers kolekcija, kurią neseniai pristatė nuolat stebinantys ispanai Gan ir talentingoji Patricia Urquiola. Ši kolekcija buvo naujas žingsnis Gan istorijoje – Garden Layers yra pirmoji kolekcija, kurios gaminiai yra skirti ne vien vidaus erdvėms. Taigi nuo šiol patogumas ir estetika gali būti perkeliami ir į lauką! Nesvarbu, ar tai medinės terasos grindys, ar pieva, smėlis, ar net plytelėmis grįstos baseino prieigos. Ši kolekcija itin tvirta, atspari lietui ir nereikalaujanti priežiūros. Galimos spalvos – terakota, žalia ir mėlyna. Gaminiai rankų darbo, pagaminti iš 100% polipropileno, galimi įvairūs dydžiai.

Gan garsėja inovacijomis, netikėtais sprendimais, tačiau net ir konservatyviausiems turi ką pasiūlyti. Raw kolekcija išsiskiria savo grynumu, autentiškumu. Dizaineris Borja Garcia kurdamas šią kolekciją stengėsi supinti modernumą ir šiuolaikiškumą su tradicijomis, klasika. Kilimų, pufų ir pagalvių pagrindu pasirinktas džiutas, kuris kontrastuoja su švelniu vilnos sluoksniu, taip sukuriant iš pažiūros labai skirtingų medžiagų harmoningą derinį.  Kolekcijos spalvos – balta, Lima, rožinė, mėlyna. Galimi įvairūs dydžiai.

Vertinantiems paprastumą ir ramias spalvas puikiai tiks Waan kolekcija. Pagrindinis šios kolekcijos akcentas – iliuzija, kurią sukuria išskirtinis medžiagos raštas. Waan kolekcija pagaminta rankų darbu, iš vilnos. Galimos kilimų, pufų ir pagalvių spalvos – šviesiai žalia, Taupe, mėlyna, juodai balta, tamsiai raudona.

Rustic Chic kolekcija iš kitų išsiskiria savo neišbaigtų raštų kombinacijomis, netikėtais fragmentais, asimetriškumu ir drąsia spalvų gama. Šia kolekcija norima parodyti žmogiškąją, kiek netikėtą tekstilės pusę. Kolekcijoje dominuoja džiutas ir vilna. Rustic Chic skirstoma į Geo ir Flower atspalvius.

Visada stengiamės sukurti erdvės vientisumą, kad interjero elementai puikiai derėtų tarpusavyje. Ir turbūt būtų sunku rasti interjerą, kuriame vietos nerastų garsioji Silaï kolekcija, kurią sukūrė Charlotte Lancelot. Silaï – tai modernumas, romantika, lengvumas. Geometriniai raštai ir švelnios spalvos suteiks gyvybės net ir pilkiausiam interjerui. Iš 100% vilnos pagamintus pufus, pagalves ir kilimus galite rinktis iš daugybės skirtingų pastelinių spalvų. Silaï kolekcijoje rasite ir trijų skirtingų dydžių ąžuolinius stalus.

Jaukumą kuriame kartu!

828x315_scanline_BIG2

 

 
 
Call Now Button