Skandinaviški baldai, modernus stilius , įdomūs baldai, interjero detalės, šviestuvai.Scanline.lt
Susisiekite su mumis: +370 618 31578
 

Kai stilius turi kvapą

1

 

Kai stilius turi kvapą

Visi puikiai žinome svarbiausius žmogaus pojūčius – regėjimą, klausą, skonį, lytėjimą ir uoslę. Tai pojūčiai, kuriais pažįstame ir suprantame mus supantį pasaulį bei aplinką. Ir kai kalba pasisuka apie uoslę, visi pripažįstame, kad džiaugiamės tik maloniais kvapais. Taigi šiandien papasakosime apie itin džiuginančius kvapus.

Ne paslaptis, kad mūsų Scanline salone vietą randą tik geriausi iš geriausių – gražiausi baldai, švelniausi kilimai, įspūdingiausi interjero elementai. Ne išimtis ir kvapai. Malonus ir tinkamas kvapas bet kuriam interjerui suteikia papildomo žavesio, todėl Scanline salone greta puikių interjero sprendimų rasite ir Millefiori kvapų liniją.

2

 

Millefiori kvapams abejingų dar nesutikome. Kiekvienas Millefiori kvapas yra išskirtinis ir pasakoja vis kitą istoriją. Tą, kuri mums artima. Tą, kurios mes norime. Kiekvienas kvapas gali būti apibūdinamas naudojant kvapų piramidę, kurią sudaro trys natos – viršutinės natos, širdies natos, baigiamosios natos. Viršutinės natos yra lengviausios ir greičiausiai išnykstančios, tačiau jos pirmosios pasiekia mūsų uoslę. Širdies natos atspindi tikrąjį aromatą ir ilgiau išlieka patalpoje. Lyginant su viršutinėmis natomis, širdies natos yra stipresnės. Baigiamosios natos visada perteikia aromato charakterį ir yra kvapo pagrindas. Ir, žinoma, tai yra ilgiausiai išliekančios ir juntamos natos.

3

 

Kvapų piramidė gali būti skirstoma į daugybę kvapų grupių, tačiau Millefiori išskiriamos šešios pagrindinės:

  • Gėlių aromatai – nuo nuostabių jazminų ir orchidėjų kvapų, iki rožių žiedlapių, pačiulių ar net juodosios arbatos su laimo užuominomis. Visada gaivūs.
  • Gaivūs ir citrusiniai aromatai. Suteiks nepakartojamą gaivą Jūsų erdvėse. Baigiamosiose natose dominuoja apelsino žievelės, bergamotės, greipfrutų natos, kurios ilgiausiai išliks kvapnios ir džiugins uoslę.
  • Vaisių aromatai. Vynuogių arba mango ir papajos – saldžios vaisių ir citrusų natos arba tropiniai kvapai, persipynę su rožių žiedlapiais ir vanile.
  • Birūs aromatai – subtilūs muskuso, rozmarino kvapai, vanilė ir gėlės ar net lengvos medžio natos, persipynusios su citrusiniais kvapais.
  • Saldūs aromatai, kuriuose dominuoja granatų ir kitų vaisių kvapai, saldžios natos, pagardintos aštresniais prieskoniais.
  • Medžio arba aštresni aromatai. Solidūs, ilgai išliekantys ir įsimenantys kedro, bergamotės ar sandalmedžio kvapai.

4

 

Ir tai tik maža dalis nuostabių kvapų, kuriais galite užpildyti savo namus ar net automobilį. Millefiori turi atskirą kvapų liniją, kuri leis bet kurį automobilį paversti savo kvapų oaze. Tam tikri reiškiniai žodžiais sunkiai nupasakojami, todėl visada galite užsukti į Scanline saloną interjero centre „Domus galerija“ ir rasti savo naują mėgstamiausią kvapą.

5

 
 
Call Now Button