Skandinaviški baldai, modernus stilius , įdomūs baldai, interjero detalės, šviestuvai.Scanline.lt
Susisiekite su mumis: +370 618 31578
 

Rekomenduojame Kokybę

Dizaino savaitės metu „Domus galerija“ ir interjeras.lt kvietė į kartu vykdomą projektą „Rekomenduojame kokybę“. Renginyje buvo pristatomos naujausios dizaino tendencijos ir gaminiai bei renkami geriausi iš geriausių. „Rekomenduojame kokybę“ metu buvo pristatytos ne tik naujienos, bet ir funkcionalūs sprendimai. Renginyje dalyvavo ir du Lietuvos dizaino padangėje puikiai pažįstami salonai – „Scanline“ ir „Distyle“, dizaineriams pristatę naujausius gaminius bei vienam iš dalyvių padovanoję išskirtinį suoliuką Posea.

kokybe1

Net 17 galerijos salonų vertinimui pateikė 33 pirminę atranką praėjusius gaminius, kurie buvo vertinami kompetentingos komisijos. Vertinant buvo atsižvelgiama į tris pagrindinius kriterijus: gerą dizainą, vartojimo patogumą – ergonomiškumą bei draugiškumą aplinkai.

kokybe2

Natuzzi reklaineris Ilia. Išskirtinio dizaino interjero elementas, labiau primenantis tikrų tikriausią meno kūrinį. Elektrinis, tačiau belaidis – turi integruotą pakraunamą bateriją. Reklaineris valdomas mygtukais, galima reguliuoti tiek kojų, tiek nugaros atramą, esant poreikiui galima visiškai ištiesti.

 

Renginiui itališkų prieskonių suteikė interjero salonas „Distyle“ pristatydamas net dvi Natuzzi dizaino namų asortimento naujienas – modulinę sofą Borghese bei reklainerį Ilia, kuris buvo nominuotas „Rekomenduojame kokybę“.

kokybe3

Natuzzi modulinė sofa Borghese. Išsiskiria memory foam užpildu bei galimybe transformuoti pagal poreikius. Integruotas mechaninis mechanizmas, kuris leidžia individualiai reguliuoti galvos atramą.

„Scanline“ interjero salonas renginio svečius nustebino skandinaviško stiliaus interjero naujienomis. Net trys garsių interjero namų Bolia dizainerių kūriniai papuošė „Domus galerijoje“ vykusį renginį ir buvo nominuoti „Rekomenduojame kokybę“ – Bella suoliukas, mobilus sofos  staliukas – padėklas Sunday ir Rod lentynų bei spintelių sistema. Gaminiai išties papuošė šventę ir nustebino dalyvius, kadangi kai kurie iš jų kaip tik šiuo metu taip pat buvo pristatomi kaip naujiena Milane vykusioje interjero parodoje.

kokybe4

Bolia interjero namų suoliukas Bella. Grakštaus dizaino, lengvų formų. Vienareikšmiškai taps daugumos interjerų puošmena. Gaminį sukūrė italų dizaineris Busetti Garuti Redaelli.

kokybe5

Mobilus sofos staliukas – padėklas Sunday. Bolia interjero namų naujiena, leisianti Jūsų sofos komfortą ir funkcionalumą pakelti į kitą lygį. Staliuko laikiklis reguliuojamas, todėl lengvai pritaikysite savo namuose. Gaminio dizainerė  Sanna Völker.

kokybe6

Rod lentynų bei spintelių sistema – dar viena Bolia naujiena. Funkcionalumo ir estetikos šedevras su akiai maloniu minimalizmu. Sistema transformuojama ir gali turėti daugybę variacijų. Prireiks tik fantazijos.

Projektą „Rekomenduojame kokybę“ Scanline ir Distyle interjero salonai užbaigė malonia staigmena renginyje dalyvavusiems dizaineriams. Vienam laimingajam buvo padovanotas Bolia interjero namų kurtas Posea rožinis suoliukas. Vykusioje loterijoje išbandyti laimę galėjo visi Dizaino savaitėje dalyvavę dizaineriai – šį kartą sėkmė nusišypsojo produkto dizaino kūrėjai Barborai Adamonytei – Keidūnei.

kokybe7

Džiaugiamės gražiu renginiu bei maloniomis akimirkomis, nekantriai laukiame kitų susitikimų, kuriuose vėl galėsime pristatyti daugiau išskirtinių interjero sprendimų. O praleidusiems šį išties gražų renginį siūlome nenusiminti – naujienas ir gaminius visada galite rasti atvykę į Distyle ir Scanline interjero salonus. Iki susitikimo!

Foto galerija

 
 
Call Now Button